Kavajë | Automjete | Makina | Fiat | Sedici

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 10:09 Dyqani ,

FIAT SEDICI, VITI 2008, MANUALE, 4x4, 1.6 BENZINE

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Nën 09:28 Dyqani ,

Fiat Sedici 1.9 Nafte 4x4

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 08:44 Dyqani ,

FIAT SEDICI 1.9 JTD NAFTE 4×4 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Dhj 12:29 ,

SHITET FIAT SEDICI

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
04 Pri 11:46 ,

Fiat Sedici 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Shk 21:39 Dyqani ,

U shit Fiat Seidici 4X4-1.9 MJT

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim