Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


22 Nën 09:28 Shitorja Makina , Durrës

Fiat Sedici 1.9 Nafte 4x4

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Nën 22:13 Makina , Korçë

Shitet fiat xhip 4.4

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Sht 16:57 Makina , Tiranë

Fiat sedici

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 23:44 Makina , Tiranë

FIAT SEDICI2009 SUPER PERFEKT1.6 BENZIN GAS

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Gush 18:59 Makina , Lushnjë

Kamjoncin

5 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 13:45 Makina , Berat

Fiat Sedici 1.6 viti 2007, benzine, 4X4, 2500 Euro

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 16:06 Makina , Pogradec

Shitet fiat sedici 4x4

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 17:51 Makina , Pogradec

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 12:30 Makina , Krujë

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Maj 08:44 Shitorja Makina , Durrës

FIAT SEDICI 1.9 JTD NAFTE 4×4 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim