Bulqizë | Automjete | Makina | Fiat | Sedici

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 09:33 ,

FIAT SEIDICI 4x4

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:50 ,

Fiat SEDICI 1.9 DIEZEL 4X4

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:57 ,

FIAT 1.9 NAFTE 4 X 4 OKAZIONNNNNNNNNN 2007 FULLLL

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 10:02 ,

Okazion Fiat 1.9 naft 4x4 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 10:27 ,

Fiat Sedici 1.6 Blere me KM 0

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Maj 13:25 ,

Fiat

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Pri 07:18 ,

Fiat Sedici Benzin Gaz shum ekonomik

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 09:28 Dyqani ,

Fiat Sedici 1.9 Nafte 4x4

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Nën 22:13 ,

Shitet fiat xhip 4.4

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Sht 16:57 ,

Fiat sedici

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim