Pogradec | Automjete | Makina | Fiat | Qubo | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 15:07 Shitorja Makina , Fier

Fiat Qubo 1.3 M-JET viti 2009

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 08:21 Makina , Tiranë

Shitet fiat qubo 1.3 nafte super gjendje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Nën 14:17 Makina , Tiranë

Autoveture

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 08:40 Makina , Tiranë

Fiat Qubo

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Sht 10:58 Makina , Fier

fiat qubo 1.3 naft

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Pri 22:06 Makina , Durrës

Shitet Fiat 1.3 nafte multijet

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Shk 16:37 Makina , Kukës

Fiat qubo 1.3 dizel

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 16:29 Makina , Kukës

Shitet fiat qubo

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Jan 13:34 Makina , Tiranë

Qubo

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 00:58 Makina , Fier

Fier

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim