Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | Qubo

31 Maj 13:09 ,

Shitet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 21:08 ,

Fiat qubo nafte

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Jan 17:32 Dyqani ,

U SHIT Fiat Qubo 1.3 M-JET viti 2009

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Jan 10:36 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Dhj 14:12 ,

Autoveture

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 22:06 ,

Shitet Fiat 1.3 nafte multijet

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Shk 16:37 ,

Fiat qubo 1.3 dizel

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 16:29 ,

Shitet fiat qubo

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Jan 13:34 ,

Qubo

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 00:58 ,

Fier

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 17:37 ,

Fiat Qubo dizel

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 08:17 ,

Fiat quto

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 09:53 ,

Sapo ardhur fiat qubo me tvsh 2011

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Sht 08:41 Dyqani ,

U SHIT Fiat Qubo 1.3 Multijet Dynamic

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Mar 17:01 ,

Fiat fiorino qubo

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim