Fiat Punto ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine

Njoftimet per Fiat Punto ne shitje me ofertat me te mira. Gjej oferta per Fiat Punto te ri apo të përdorur në shitje. Blej Fiat Punto nga modelet e ndryshme si: FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider dhe shumë të tjerë nëshitje me çmimet më të volitshme.

Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve

Sot 11:01 ,

Fiat punto benxin gaz kamjo automat

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:48 ,

shitet fiat punto evo 1.6 naft e 2010 full ekonomi

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:21 ,

Shitet fiat pubto 1.9 diesel

2 000 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:12 ,

Fiat punto

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:09 ,

Fiat (Benzin-Gaz) Okazion

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:32 Dyqani ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN+GAZ 2010 SWISSAUTO

3 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:29 Dyqani ,

Fiat punto

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:04 ,

FIAT PUNTO 1.3 NAFTE

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:48 ,

Fiat Punto Okazion

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:44 ,

Fiat Punto 1.3

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 ,

Fiat Punto 1.2 Benzine

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:40 ,

Fiat punto

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:06 ,

Fiat Punto 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:46 ,

Fiat Punto Viti 2000 Manual 1.2 Benxin Letra der Shkurt 2022

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:55 ,

Fiat Punto 1.2

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:49 Dyqani ,

SHITET FIAT PUNTO 2010

1 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:16 ,

Fiat Punto 2006 - 4 dyer - shume ekonomik

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:35 ,

Shitet Zgare per Fiat Punto !!!!!

5 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:32 ,

Fiat punto

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:11 ,

shitet fiat punto.

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:30 ,

FIAT PUNTO

5 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 14:11 ,

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:39 ,

fiat punto

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:48 ,

Fiat Punto 1.3 nafte 2009

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:28 ,

FIAT Punto

2 850 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:44 Dyqani ,

Fiat Punto dizel

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:34 Dyqani ,

Kamez Tirane

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:30 Dyqani ,

Grande punto

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:15 ,

Punto gas

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:42 ,

Fiat Punto

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Mar 22:13 ,

Fiat punto 1.2 Benzin 2002 ( PA LETRA FARE )

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Mar 22:08 ,

Fiat punto 1.9 Naft

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 20:18 ,

Fiat Punto Automatike Benzin Gaz

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 19:35 ,

Fiat Punto 1.2 benzin-gaz

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 19:30 ,

Fiat Grande punto

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Mar 16:31 ,

Shitet fiat punti

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:29 ,

Fiat punto

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Mar 16:29 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 13:32 ,

��Fiat punto��

1 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 10:26 Dyqani ,

Fiat Punto 2008-gaz benzin (MUNDESI NDERRIMI)

2 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Mar 07:21 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 21:05 ,

makina shitet sepse kam dy

1 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 19:34 ,

Shes makinen

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 16:01 ,

Makin

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Mar 14:32 ,

Fiat punto 2005 1.3nafte multijet shume ekonomike

220 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Mar 13:33 ,

Fiat punto

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 13:21 ,

Gas benzin

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Mar 11:07 ,

Fiat Punto 1.3_nafte AUTOMATIK

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 09:57 Dyqani ,

SHITET FIAT PUNTO 2010

1 790 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Njoftimet per Fiat Punto në Shitje ne MerrJep.al

Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Fiat Punto të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra oferta për Fiat Punto nga modelet e ndryshme si FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Fiat Punto ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine ne MerrJep.al.

Shit Fiat Punto ne MerrJep.al

Keni Fiat Punto që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Fiat ne Shitje.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione