Kurbin | Automjete | Makina | Fiat | Punto Evo

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 22:20 ,

Fiat punto evo 1.3 automatike

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:51 ,

Fiat Punto Evo Benzin-Gaz

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:07 ,

Fiat Punto Evo 1.2Benzin/Gaz

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:49 ,

Nderrohet

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:27 Dyqani ,

Fiat Punto Evo 1.3 Diesel Automat -07

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:01 ,

SHITET FIAT PUNTO EVO 2008

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:30 ,

Fiat Punto EVO Benzine+G 2010,

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:09 ,

Shitet Fiat Grande Punto

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:31 ,

okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim