Kavajë | Automjete | Makina | Fiat | Punto Evo

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 22:21 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 NAFTE AUTOMAT FULL (NDERROHET)

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:44 ,

Fiat Punto Evo Twinair Full Gjermania

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 20:17 ,

SHITEN GRANT PUNTO EVO OCASION

3 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:57 Dyqani ,

Fiat Punto Evo Viti 2010 AUTOMATIKE

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:53 ,

Fiat Punto Evo 1.4 B sapo ardhur nga Zvicra ����

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:26 ,

Fiat Punto EVO 1.3 Diezel Kamio Automat

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:46 ,

Fiat Punto Evo

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:29 ,

Fiat punto evo 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 19:20 ,

Shitet Punto Evo 2010 benzine/gaz

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 15:39 ,

Shitet arsye nderrimi e sapotaguar

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim