Bulqizë | Automjete | Makina | Fiat | Punto Evo

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 09:09 ,

OCASION SHITET GRANT PUNTÒ EVO VITI 2013 DIZEL1.3

3 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:28 ,

Shitet Fiat Punto Evo 2011 4200€

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:27 ,

Fiat Punto EVO 1,3 Diesel Viti 2011

4 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:24 ,

❌ SHITET FIAT PUNTO EVO 1.3 NAFT MULTIJET-V 2012❌

4 790 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:44 ,

SHITET FIAT GRAND PUNTO 1.3 DIZEL VITI 2013

3 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:17 ,

Fiat Punto Evo Twinair Full Gjermania

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 11:54 ,

Fiat Punto EVO 2010 Gaz/Benzine

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:11 ,

FIAT PUNTO EVO GAZ/BENZIN

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 16:31 ,

Fiat Punto

4 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim