Fiat Punto ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine

Njoftimet per Fiat Punto ne shitje me ofertat me te mira. Gjej oferta per Fiat Punto te ri apo të përdorur në shitje. Blej Fiat Punto nga modelet e ndryshme si: FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider dhe shumë të tjerë nëshitje me çmimet më të volitshme.

Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve

Sot 18:17 ,

Fiat punto

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:08 ,

Shitet fiat punto 1.9 nafte okazion

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:45 Dyqani ,

Fiat Punto 2008-gaz benzin (MUNDESI NDERRIMI)

2 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:54 ,

fiat punto

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:08 ,

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:05 ,

Fiat Punto 1.2 Benzine

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:27 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 ,

Fiat punto

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:19 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:19 ,

Fiat grandes punto

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:46 ,

Fiat punto

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:26 ,

Fiat Punto 1.3 Nafte 2007

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:23 ,

��Fiat punto��

1 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:03 ,

Shitet FIAT PUNTO e vitit 2001, 1200 €

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:49 ,

Fiat Punto 1.9 NAFTE

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 ,

Fiat Punto 1.9 NAFTE

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:37 ,

Fiat Punto 1.9 NAFTE

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:06 ,

Fiat punto benxin gaz kamjo automat

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:40 ,

Fiat (Benzin-Gaz) Okazion

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:31 ,

Fiat Punto 1.3_nafte AUTOMATIK

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:05 ,

Fiat punto 2011 nga hollanda

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:48 ,

FIAT Punto

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:33 ,

FIAT PUNTO

5 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:00 ,

shitet fiat punto evo 1.6 naft e 2010 full ekonomi

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:55 Dyqani ,

Kamez Tirane

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:35 Dyqani ,

Fiat Punto dizel

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 ,

FIAT PUNTO 1.3 NAFTE MULTIJET

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:10 ,

Fiat punto

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:29 ,

Fiat Punto Viti 2000 Manual 1.2 Benxin Letra der Shkurt 2022

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:12 ,

Fjat punto

1 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:00 ,

fiat punto

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 ,

Fiat Grande punto

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:57 ,

Shes Fiat Punto

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:22 ,

Fiat Punto

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:08 ,

Shitet fiat punto 1.9 nafte

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:06 Dyqani ,

Grande punto

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:51 ,

Punto gas

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:46 ,

Fiat Punto 1.2 Benzine/Gaz

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 05:33 ,

Fiat Punto 1.3

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 22:28 ,

Shitet ose nderrohet

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 21:47 ,

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 20:44 ,

Fiat punto 1.3 multijet

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 17:02 ,

U SHITTT !!! FIAT GRANDE PUNTO 1.3 nafte

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 16:14 ,

Shitet

1 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:02 ,

Fiat Punto 2001 -1000 EUR (i diskutueshem)

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 13:33 ,

Shitet Zgare per Fiat Punto !!!!!

5 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 11:30 ,

Fiat Punto 1.1 benzin

1 000 EUR

22 Shk 10:22 ,

Fiat punto 1.2

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 03:03 ,

Fiat Punto Okazion

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Njoftimet per Fiat Punto në Shitje ne MerrJep.al

Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Fiat Punto të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra oferta për Fiat Punto nga modelet e ndryshme si FIat 500, Fiat 500c, Fiat 500x, 500L, Fiat Panda, Fiat 500e, Fiat spider, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Fiat Punto ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine ne MerrJep.al.

Shit Fiat Punto ne MerrJep.al

Keni Fiat Punto që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Fiat ne Shitje.
Në fillim