Sarandë | Automjete | Makina | Fiat | Palio | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


10 Nën 01:45 Makina , Shkodër

Fiat palio

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Tet 09:37 Makina , Korçë

Shitet Fiat Palio

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 15:47 Makina , Tiranë

Fiat palio weekend

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Sht 11:57 Makina , Durrës

Shitet Fiat Palio

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 08:39 Makina , Tiranë

Shitet okazion

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Maj 10:08 Makina , Tiranë

Shitet

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Maj 19:23 Makina , Tiranë

Okazion fiat palio

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 20:57 Makina , Tiranë

OKAZION Fiat Palio 1.7 nafte

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 17:40 Makina , Tiranë

Shitet Fiat palio 1998 , 1.7 nafte , OKAZIONN !!

135 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 18:49 Makina , Krujë

Fiat palio

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim