Delvinë | Automjete | Makina | Fiat | Palio

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 17:10 ,

Fiat Palio 1.2 Benzine Viti 2000

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 02:21 ,

fiat palio 1.9 nafte

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 00:11 ,

Shitet Fiat Palio 1.2 Benzine Viti 2000

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Pri 17:58 ,

Fiat. Palio

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 20:15 ,

Fiat Palio 1.7 nafte

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 22:58 ,

Fiat Palio

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Sht 15:47 ,

Fiat palio weekend

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Sht 11:57 ,

Shitet Fiat Palio

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 08:39 ,

Shitet okazion

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Maj 10:08 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim