Sarandë | Automjete | Makina | Fiat | Model tjetër | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 18:08 Makina , Tiranë

Fiat

100 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:04 Makina , Tiranë

Iveco 2.5 ton

16 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Nën 20:30 Makina , Elbasan

*Okazion Fiat Iveco*

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 08:05 Makina , Tiranë

Karrotrec Iveko Dayly

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 16:45 Makina , Lezhë

VW Polo dizel

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Tet 12:15 Makina , Berat

Iveco Mago

14 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 22:27 Makina , Vlorë

fiat makine epoke 1975 me dogan.cmimi.okazion

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 11:34 Makina , Librazhd

Fadrome. Fiat Allis

10 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Sht 21:24 Makina , Tiranë

Iveco daily 2005

1 200 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Sht 11:43 Makina , Tiranë

Iveco daily

1 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim