Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | Marengo

03 Korr 23:21 ,

Kamioneta 2.8. Diesel

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 17:52 ,

Ford Mondeo dizel

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim