Pogradec | Automjete | Makina | Fiat | Linea | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 18:03 Makina , Tiranë

Fiat LINEA 1.4 BENXINE SUPER

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Nën 11:10 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrohet

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Sht 10:08 Makina , Tiranë

shitet fiat linea 1.4 benzine.

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 13:40 Makina , Tiranë

Shitet Ndrrohet

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 16:41 Makina , Tiranë

Fiat Linea 1.3 naft

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 23:49 Makina , Tiranë

Shes Fiat Linea 1.3 Nafte

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 23:09 Makina , Durrës

Shitet ose nderrohet Fiat Idea 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Mar 14:36 Makina , Tiranë

Fiat Linea 1.3 Nafte i 2007

3 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim