Lezhë | Automjete | Makina | Fiat | Linea

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


07 Nën 15:33 ,

Fiat LINEA 1.4 BENXINE SUPER

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Gush 13:47 ,

Shitet makina okazionn

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Gush 17:19 ,

Shitet okazzionn 1.3 naft

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Korr 11:46 ,

Fiat

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 11:10 ,

Shitet okazionn Fiat Linea 2007 2700€

2 700 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 13:51 ,

FIAT LINEA 2009

520 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Qer 08:39 ,

Shitet ose Nderrohet Fiat Linea

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Qer 13:26 ,

OKAZION, Fiat Linea 2013, 1.4 Benzin

4 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
14 Qer 11:27 ,

Shitet ose Nderrohet

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 21:41 ,

Shitet Fiat 1.3 nafte

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim