Bulqizë | Automjete | Makina | Fiat | Linea

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 18:58 ,

Fiat LINEA 1.4 BENXINE SUPER

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:44 ,

OKAZION, Fiat Linea 2013, 1.4 Benzin, 78 000 KM

4 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 20:10 ,

OKAZION, Fiat Linea 2013, 1.4 Benzin, 4 400 €

4 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Maj 21:41 ,

Shitet Fiat 1.3 nafte

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 12:48 ,

Shitet makina

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 05:11 ,

Shitet Ndrrohet

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Shk 17:04 ,

Shes fiat linea 2008 vetem 125 mije km

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Nën 03:36 ,

Shitet ose ndrohet

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Sht 10:08 ,

shitet fiat linea 1.4 benzine.

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 16:41 ,

Fiat Linea 1.3 naft

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim