Sarandë | Automjete | Makina | Fiat | Idea | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 12:59 Makina , Shkodër

FIAT IDEA 1.3 NAFTE 2007

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:42 Makina , Tiranë

OKAZION FIAT IDEA MOTOR 1,3NAFTE ME 100000KM

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:40 Makina , Shkodër

fiat idea

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 Shitorja Makina , Fier

Super Fiat idea 1.4- 154 km-Sensor-

2 222 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:22 Shitorja Makina , Fier

Fiat Idea 1.4 benzin-gas viti 2006

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:50 Makina , Durrës

Benzin+ gaz 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:32 Makina , Lushnjë

Fiat Idea

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:22 Makina , Tiranë

Fiat 1.3 nafte.2006. Targa , motorr me zinxhir

2 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:55 Makina , Tiranë

Fiat idea benzin-gaz

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 21:47 Makina , Tiranë

OKAZION FIAT IDEA 1.3NAFTE KAMBIO AUTOMAT100000KM

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim