Lezhë | Automjete | Makina | Fiat | Idea

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 10:49 ,

Fiat idea

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:14 Dyqani ,

FIAT IDEA 1.4 BENZIN AUTO INGROSSO ����

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 21:50 ,

Fiat Idea 1.3 Nafte, Automat viti 2005✅✅✅

3 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:03 ,

Fiat Idea

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:57 ,

Fiat idea 2004

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Nën 11:13 Dyqani ,

Fiat Idea 1.4 benzin-gas viti 2006

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Nën 09:14 Dyqani ,

FIAT IDEA 2007 1.3 NAFTE

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 16:22 ,

shitet-nderohet

3 149 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 15:07 ,

Fiat Idea 1.3 multijet nafte

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim