Kavajë | Automjete | Makina | Fiat | Idea

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 22:49 Dyqani ,

Fiat Idea 1.4 benzin-gas viti 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:49 ,

OKAZION, FIAT IDEA 1.3 nafte, 2006,me targa

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:08 ,

OKAZION FIAT IDEA MOTOR 1,3NAFTE ME 100000KM

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Gush 16:13 ,

FIAT IDEA, 1.4 BENXIN GAS, VITI 06, ( OKAZJON )��

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Gush 11:33 ,

Fiat idea 1.3 nafte

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 23:49 ,

Fiat Idea

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Gush 10:13 ,

Fiat Idea

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Korr 16:49 ,

OKAZION FIAT IDEA 1.3 NAFT 069 733 7887

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Korr 22:01 ,

Fiat Idea 1.4 Benzine

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 17:05 ,

Shitet

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim