Bulqizë | Automjete | Makina | Fiat | Idea

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 10:08 Dyqani ,

Fiat Idea 1.4 benzin-gas viti 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:02 ,

OKAZION FIAT IDEA MOTOR 1,3NAFTE ME 100000KM

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 08:45 ,

Idea 1.3 multijet

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:33 ,

Fiat idea 1.3 nafte

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:09 ,

FIAT IDEA 1.4 ,BENXIN&GAS, VITI 06, 84 000 KM����

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 08:08 ,

fiat idea

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:07 ,

FIAT IDEA SHITET

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 20:56 ,

SHITET 2007 1.3 NAFTE NE GJENDJE SUPER

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 10:29 ,

Shitet per arsye mospordorimi

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim