Delvinë | Automjete | Makina | Fiat | Grande Punto

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 05:09 ,

Fiat Grande Punto 1.4 Benzin Gaz

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:24 ,

Okazion fiat grande punto 1.3 multijet 07.dogan

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:07 ,

SHITET FIAT GRANDE PUNTO 1.3 DIEZEL AUTOMAT ZVICRA

4 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:07 ,

SHITET FIAT GRANDE PUNTO 1.3 DIEZEL ZVICRA CH

3 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:36 ,

Fiat Grande Punto Benxin+gaz 2007, full panoramic

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:32 ,

Fiat Grande Punto

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:22 ,

FIAT GRANDE PUNTO

2 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:21 ,

FIAT GRANDE PUNTO

2 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:21 ,

FIAT GRANE PUNTO AUTOMAT

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:48 ,

Fiat grande punto benxin 1.2 benxin viti 2007

2 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim