Bulqizë | Automjete | Makina | Fiat | Grande Punto

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 20:29 ,

Fiat

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:15 ,

SHITET FIAT GRANDE PUNTO 1.3 DIEZEL AUTOMAT ZVICRA

4 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:15 ,

SHITET FIAT GRANDE PUNTO 1.3 DIEZEL ZVICRA CH

3 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:10 ,

Fiat Grande punto 1.3 naft 2007 me dogan te paguar

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:08 ,

Fiat grande punto benxin 1.2 benxin viti 2007

2 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:55 ,

Fiat Grande Punto

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:44 ,

Fiat Grande Punto 1.2 Benzin Sapo Ardhur 2007

2 800 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:26 ,

Fiat grande punto okazion gaz benzin 2009

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:19 ,

Grande punto 1.3nafte panorama

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:14 ,

Fiat Grande punto 1.3 dizel motorri me zinxhir!

2 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim