Bulqizë | Automjete | Makina | Fiat | Grande Punto Abarth

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 10:22 ,

SHITET MAKINA TE NDYSHME ME CMIMIE TE ARSYSHMe

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:51 ,

Disqe 17 ABARTH OKAZION!!!!

200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Pri 13:17 ,

Fiat Abarth

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 19:21 ,

Fiat grande punto okazionnnn

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Dhj 10:35 ,

Fiat Grande Punto dizel

6 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 12:38 ,

OKAZION Fiat ABARTH

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Nën 21:14 ,

Fiat Grande Punto dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 19:08 ,

Fiat grande punto U SHIT FLM merrjep

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Gush 10:32 ,

Fiat Punto 1.9multijet nafte i nentor 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 11:27 ,

2700€ PER PAK DITE FIAT GRANDE PUNTO 1.2 BENZIN

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim