Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | Freemont

Dje 11:41 Dyqani ,

FIAT FREEMONT,2013,AUTOMATIKE,2.0 NAFTE, 6+1 VENDE

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Qer 12:09 ,

FIAT FREEMONT 2.0D 170CV 4X4 LOUNGE 7VENDE

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 17:55 ,

Kerkoj kamion pa letra

1 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 16:54 ,

Shitet/nderrohet fiat freemont 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Jan 11:46 ,

Shitet Fiat Fremoont

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 10:55 ,

Freemont - 2.0 Nafte , Viti 2012 , Full Opsion!!

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Tet 09:59 ,

OKAZON !!!!

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Tet 17:09 ,

Mundesi nderrimi!

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Qer 16:42 ,

Fiat Freemont 2.0 naft...Mundesi nderrimi

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 12:39 ,

Okazion Fiat Freemont 2.0MTJ 2012+Mundesi nderimi

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Shk 21:39 Dyqani ,

U shit Fiat Freemont 2.0 Mjt 170 CV viti 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Shk 17:45 ,

Fiat freemont 2.0 mtj 16v 170cv automat

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Jan 19:11 ,

FIAT FREEMONT

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim