Kurbin | Automjete | Makina | Fiat | Fiorino

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 17:16 ,

frigoriferike

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:33 ,

SHITET FIAT FIORINO 1.4 BENZINE

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Nën 22:11 ,

Fiat fiorino 1.3 2008 shitet/nderrohet

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 11:50 Dyqani ,

Autoveture

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Nën 13:47 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 08:58 Dyqani ,

Fiat Fiorino benzin gaz

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Nën 17:44 Dyqani ,

Fiat Fiorino

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Gush 10:35 ,

Fiat Fiorino

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gush 08:53 ,

FIAT 1.3 Nafte-Viti 2013-135km Okazion!!!!

3 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Gush 16:59 ,

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim