Krujë | Automjete | Makina | Fiat | Fiorino

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 16:56 Dyqani ,

Fiat Fiorino 1.3cc nafte manual 2009 termuss

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 16:28 ,

Fiat Fiorino

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:28 ,

FIAT FIORINO FRIGORIFERIK

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Jan 15:54 ,

FIAT FIORINO 1.3 MULTIJET 2008 kilometra origjinal

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Jan 14:45 ,

Fiat Fiorino 1.3 Nafte OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 10:19 ,

Okazion Fiat Fiorino 2014 Benzin/Gaz

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Dhj 12:54 ,

SHITET FIAT FIORINO 1.3 MULTIJET 2011

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 18:40 ,

FIAT FIORINO 1.3 MULTIJET 2008 kilometra origjinal

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Dhj 08:13 Dyqani ,

U SHIT Fiat Fiorino 1.3 mjt viti 2011

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Dhj 16:23 ,

Autoveture

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim