Kavajë | Automjete | Makina | Fiat | Fiorino

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 13:16 Dyqani ,

Okazion!!!Fiat Fiorino 1.3 Dizel-Viti 2013-135km

3 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:28 ,

FIAT FIORINO 1.4 BENZIN 2010 ZVICRA ME DOGAN

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:32 Dyqani ,

FIAT FIORINO 1.3cc NAFTE MANUAL 2009

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:03 ,

SHITET FIAT FIORINO 1.4 BENZINE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:53 ,

FIAT 1.3 Nafte-Viti 2013-135km Okazion!!!!

3 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:28 ,

Fiat fiorino 1.3 naft me dogan te paguar

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Gush 16:59 ,

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 15:14 Dyqani ,

Fiat Fiorino

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Korr 00:35 ,

Makin Figotiferike okazion

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 21:26 ,

Okazion

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim