Bulqizë | Automjete | Makina | Fiat | Fiorino

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 16:01 ,

SHITET FIAT FIORINO 1.4 BENZINE

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Maj 21:49 ,

FIAT FIORINO 1.3 jtdm ose nderrohet

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 11:07 ,

FIAT FIORINO 1.3 MULTIJET 2009

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Shk 06:43 ,

Mini Van FIAT FIORINO SUPER GJENDJE

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Shk 17:54 ,

FIAT FIORINO SUPER GJENDJE

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Jan 16:21 ,

Cmim per njerez serioz

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 11:17 ,

Fiat Fiorino

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 16:28 ,

FIAT FIORINO FRIGORIFERIK

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Jan 15:54 ,

FIAT FIORINO 1.3 MULTIJET 2008 kilometra origjinal

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Dhj 12:54 ,

SHITET FIAT FIORINO 1.3 MULTIJET 2011

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim