Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | Dino

20 Mar 18:23 ,

Fiat Dino dizel

50 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim