Sarandë | Automjete | Makina | Fiat | Croma | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 18:50 Makina , Kavajë

CROMA.AUTOMAT.2007.

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:43 Makina , Lushnjë

Fiat Croma 1.9 nafte Sapo Ardhur

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:21 Makina , Durrës

FIAT Croma Diesel Automatic

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:31 Makina , Elbasan

��Shitet��

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:07 Makina , Tiranë

Fiat Croma automat 1.9 nafte, vetem per pak dite

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 19:46 Makina , Tiranë

Fiat Croma 1,9l

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Nën 11:18 Makina , Tiranë

Fiat Croma 1.9 2006 Automat

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 10:58 Makina , Tiranë

Fiat Croma 2010

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 08:21 Makina , Elbasan

Fiat Croma 1.9 multijet 2009 Automat.

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 23:51 Makina , Durrës

Dor e par

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim