Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 13:03 Makina , Kavajë

CROMA.AUTOMAT.2007.

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 Makina , Elbasan

Fiat Croma dizel

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:13 Makina , Durrës

FIAT Croma Diesel Automatic

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:46 Makina , Tiranë

Fiat Croma 1,9l

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:53 Makina , Lushnjë

Fiat Croma 2008 Automat

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:56 Shitorja Makina , Durrës

AUTO INGROSSO

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 23:51 Makina , Durrës

Dor e par

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Dhj 22:20 Makina , Lezhë

Fiat Croma 1.9 Multijet

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 16:48 Makina , Tiranë

Fiat Croma automat 1.9 nafte, vetem per pak dite

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim