Bulqizë | Automjete | Makina | Fiat | Croma

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 19:10 ,

Fiat Croma diezel 1.9 4000 Euro

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:07 Dyqani ,

U SHIT Fiat Croma 1.9 mjt

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:39
Linku:
,

Fiat Croma 1.9 Multijet '08, 3800 eur diskutueshem

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:21 ,

Fiat croma AUTOMAT okazion shitet - nderrohet

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:09 ,

FIAT CROMA 1.9 Diesel FULL Option Me Dogane 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:11 ,

Fiat Croma -06 shitet ose nderrohet OKAZION

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:08 ,

SHITET FIAT CROMA 1.9 DIESEL

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:48 ,

Fiat Croma 1.9, 6 + R , e nentorit 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:03 Dyqani ,

AUTO INGROSSO ����

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:01 Dyqani ,

AUTO INGROSSO ����

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim