Delvinë | Automjete | Makina | Fiat | Coupe

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 13:07 ,

1994 Fiat Coupe 2.0 Benzine 16V

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 08:53 ,

Fiat Coupe 2000 V5 Benz+Gaz Shitet/Ndrrohet

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Dhj 11:54 ,

Fiat coupe 1.8 16v “sport”

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 20:47 ,

gjipi ushtarak

3 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Pri 22:06 ,

Fiat

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Mar 18:35 ,

Fiat Coupe benzin

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Jan 11:47 ,

Fiat cupe

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Sht 23:01 ,

Fiat Coupe benzin+gaz

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 22:41 ,

Fiat Coupe benzin+gaz

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 10:20 ,

Okazion fiat coupe

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Në fillim