Pogradec | Automjete | Makina | Fiat | Bravo | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 12:11 Makina , Peqin

Okazionnnnn

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:21 Shitorja Makina , Fier

Fiat Bravo diesel multijet

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:21 Shitorja Makina , Fier

Fiat Bravo 1.6 diesel multijet

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:39 Shitorja Makina , Fier

Fiat Bravo Dynamic 1.4i

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:26 Makina , Tiranë

Fiat-bravo

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:26 Makina , Tiranë

Fiat Bravo dizel -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:09 Makina , Durrës

Fiat Bravo•1.9 Naft•Viti 2008•Kamjo Manual

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:02 Makina , Tiranë

Fiat Bravo 1.2 Benzine Okazionnnn

1 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Makina , Tiranë

Fiat Bravo 1.9 dizel 2008

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim