Krujë | Automjete | Makina | Fiat | Brava

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 04:35 ,

Fiat Brava -97

160 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 04:27 ,

Fiat Brava

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 13:16 ,

Shitet Fiat Brava

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Dhj 10:05 ,

Fiat Bravo benzin

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 18:21 ,

Fiat brava 2009 automat

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Nën 13:48 ,

Fiat Bravo dizel 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 17:45 ,

Shitet Bezin gas

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Tet 17:52 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
12 Sht 12:02 ,

Okazio fiat brava

3 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Sht 15:52 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim