Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | Barchetta

30 Korr 19:31 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Korr 20:48 ,

Fiat Barchetta

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 21:14 ,

Okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Jan 21:49 ,

shitet Fiat Barchetta

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Dhj 20:43 ,

Fiat Barchetta

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Korr 18:46 ,

Okazion!!

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Korr 23:55 ,

Fiat Barchetta Kabrio

2 475 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 00:35 ,

Fiat barchetta 1.8

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Jan 18:59 ,

Fiat barchetta

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Jan 21:15 ,

Shitet Fiat Barchetta Kabriole

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Dhj 13:17 ,

I diskutushem

3 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Nën 09:01 ,

Super ne gjendie

3 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim