Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | 500X

04 Qer 12:00 ,

Fiat 500x cross

24 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Pri 08:14 ,

FIAT 500 X POP STAR SUB DISEL.16 FULL OPSIONAL

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:45 ,

Fiat 500 CROS 2016

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Jan 08:23 ,

Fiat 500X

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 13:27 ,

FIAT

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Nën 13:01 ,

fiat 500X

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Tet 16:16 ,

Automat naft 4 porta

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Korr 01:14 ,

Yamaha xt 600

600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 15:24 ,

Fiat 500X

12 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 09:24 ,

Fiat 500X

20 500 EUR

04 Tet 08:20 ,

Fiat 500X

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Maj 21:33 ,

Fiat 500X

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim