Pogradec | Automjete | Makina | Fiat | 500L | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 15:59 Makina , Tiranë

Fiat 500L , GUCCI EDITION !! 51.000km, 2014 !!

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Nën 09:17 Makina , Tiranë

Fiat.

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Nën 09:17 Makina , Tiranë

Fiat 500L

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Nën 12:03 Makina , Durrës

Autooutlet AL - Fiat 500 L 1.3 MJt ,automat

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
13 Nën 08:54 Makina , Tiranë

Shitet Fiat 500L i 2014

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Nën 14:08 Makina , Tiranë

Fiat 500L 1.3 nafte automatike

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Tet 14:18 Makina , Tiranë

Fiat 500L

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Tet 12:00 Makina , Tiranë

Shitet okazion super gjendje

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Korr 18:46 Makina , Durrës

Fiat 500 L 2014

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Qer 11:48 Makina , Mat

Shitet okazion

500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim