Lezhë | Automjete | Makina | Fiat | 500L

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 08:39 ,

Super okazion

11 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Nën 03:54 ,

fiat 500 l lounge wagon

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Nën 03:54 ,

fiat 500 l lounge wagon

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Nën 02:57 ,

fiat 500 l lounge wagon

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Tet 10:18 ,

Ne gjendje perfekte

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Tet 16:16 ,

Shes Makinen

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 12:00 ,

Shitet okazion super gjendje

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Korr 18:46 ,

Fiat 500 L 2014

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Qer 11:48 ,

Shitet okazion

500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 22:44 ,

Fiat 500L

5 900 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Në fillim