Bulqizë | Automjete | Makina | Fiat | 500L

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


08 Maj 09:41 ,

Shitet Fiat 500L i 2014

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Pri 11:33 ,

Fiat 500L

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Pri 16:15 ,

Fiat 500L 1.3 nafte automatike

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Dhj 15:05 ,

SHITUR !!! Fiat-GUCCI EDITION !! 51.000km, 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Tet 12:00 ,

Shitet okazion super gjendje

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Korr 18:46 ,

Fiat 500 L 2014

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Qer 11:48 ,

Shitet okazion

500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 22:44 ,

Fiat 500L

5 900 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Tet 12:14 ,

FIAT 500 ME QERA

35 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Gush 14:49 ,

Okazion fiati antik

5 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim