Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | 500L Trekking

Sot 12:28 ,

Fiat 500 L trekking 1.4 benzin Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Korr 18:20 ,

FIAT 500L TRECKKING 1.4 BENZINE AUTOMAT

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim