Kukës | Automjete | Makina | Fiat | 500C

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 20:16 ,

Shitet FIAT 500c

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 18:46 ,

��Fiat 500 (Gjendje perfekte)��

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 10:17 ,

Fiat 500

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Nën 12:31 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Nën 11:05 ,

fiat 500

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Tet 16:19 ,

Okazion !!!!! Fiat 500 Look Abarth 2012!

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Sht 17:10 ,

Shitet Fiat 500C 2015 1.4 Benzine 7500euro

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Sht 09:52 ,

Fiat 500C

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Qer 16:09 ,

shitet ose nderrohet me makin me 4 porta automat

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Qer 11:04 Dyqani ,

OKAZION FIAT 500 1.1 BENZINE VITI FUNDI 2010

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim