Elbasan | Automjete | Makina | Fiat | 500C

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


29 Qer 16:04 ,

Fiat 500 Look Abarth 2012!

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Qer 16:09 ,

shitet ose nderrohet me makin me 4 porta automat

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Qer 11:04 Dyqani ,

OKAZION FIAT 500 1.1 BENZINE VITI FUNDI 2010

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Qer 12:38 ,

Okazion

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 01:48 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Shk 14:16 ,

Shitet iveco fiat OKAZION

250 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Shk 19:15 ,

Fiat 500

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 18:00 ,

Okazjn Fiat 500 1.2 benzin viti 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Dhj 22:33 ,

FIAT 500C benzine 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Dhj 17:16 ,

Fiat 500c okazion

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim