Bulqizë | Automjete | Makina | Fiat | 500C

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 15:01 Dyqani ,

OKAZION FIAT 500 1.1 BENZINE VITI FUNDI 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:00 ,

Fiat 500 SPORT 100HP

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Maj 17:05 ,

Shitet Fiat 500 2012 look abarth !!!

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Maj 22:13 ,

OKAZION Fiat 500 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Shk 14:16 ,

Shitet iveco fiat OKAZION

250 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Shk 19:15 ,

Fiat 500

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 18:00 ,

Okazjn Fiat 500 1.2 benzin viti 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Dhj 22:33 ,

FIAT 500C benzine 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Dhj 17:16 ,

Fiat 500c okazion

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 22:47 ,

Fiat 500 nafte

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim