Delvinë | Automjete | Makina | Fiat | 500

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 12:25 ,

SHITET FIAT 500... 1.4 BENZINE,

6 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:16 ,

Shitet nderrohet me makin

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:05 ,

Fiat 500 ( Nderrim )

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:34 ,

FIAT 500 1.4 BENZIN+ GAZ VITI 2013 AUTOMAT

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:34 ,

FIAT 500 1.4 BENZIN VITI 2008

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:07 ,

���� Fiat 500 ���� viti 2008 nderrohet

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 ,

Fiat 500 benzin

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:31 ,

Okazion fiat 500 viti 2013 BENZIN-GAZ

5 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:31 ,

SHITET FIAT 500 BENZIN GAZ VITI2013

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:21 ,

Fiat 500 sport i 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim