Kukës | Automjete | Makina | Fiat | 131

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


18 Tet 11:03 ,

Fasfod ambulant

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Gush 21:02 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Shk 20:05 ,

Shes fiat punto 1.9 nafte

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Tet 16:57 ,

Fiat ducato maxi

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 10:21 ,

Fiat Model 131

1 500 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 19:21 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 09:07 ,

Shitet per arsye Emigrimi

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 13:32 ,

Fiat 131 E bukur unike

2 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Mar 22:18 ,

Fiat 131 viti 82 nafte

10 000 LEK

Viti: 1982
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim