Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | 131

25 Pri 14:01 ,

Fasfod ambulant

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Shk 20:05 ,

Shes fiat punto 1.9 nafte

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Tet 16:57 ,

Fiat ducato maxi

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 10:21 ,

Fiat Model 131

1 500 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 19:21 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 09:07 ,

Shitet per arsye Emigrimi

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 13:32 ,

Fiat 131 E bukur unike

2 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Mar 22:18 ,

Fiat 131 viti 82 nafte

10 000 LEK

Viti: 1982
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Mar 10:26 ,

E vecant ne gjendje perfekte

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 17:11 ,

Makin ministrie

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 16:41 ,

Fiat polski 125 e komunizmit

2 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Dhj 13:01 ,

Okazion e komunizmit

3 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Dhj 16:54 ,

Okazion e komunizmit

3 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
26 Nën 10:10 ,

Fiat polski komunizmit

3 200 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Nën 15:41 ,

Fiat polski I komunizmit

3 300 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
13 Nën 18:43 ,

Fiat polski

3 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Korr 20:43 ,

Azgje

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 00:29 ,

Fiat punto

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 18:47 ,

Fiat Ducato dizel -91

5 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim