Kukës | Automjete | Makina | Fiat | 130

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


08 Gush 13:26 ,

Fiat punto 1.3 automat nafte

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 11:00 ,

Shitet traktor

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Dhj 19:14 ,

Shifter

8 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Nën 07:20 ,

Fjat stilo 2002

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 08:03 ,

Fiat

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Korr 23:15 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 08:04 ,

Makin mbjellse

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 07:29 ,

Fiat Junior 1978 per relike

400 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 19:04 ,

Makina

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Jan 17:04 ,

fiat

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim