Kukës | Automjete | Makina | Fiat | 127

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


02 Sht 09:38 ,

Tavolinë mesi si e Re

5 000 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 16:04 ,

Fiat 127 benzin

4 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Jan 18:30 ,

Fiat 127

700 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 19:20 ,

Shitet Fiat Punto.

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 13:53 ,

Kerkoj makine pa letra

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 19:40 ,

Makin drejtoresh e kryetaresh

2 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 10:32 ,

Fiat 127 Super makin e komunizmit

3 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Dhj 19:18 ,

Polski fiat e komunizmit

3 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Nën 12:49 ,

Fiat 125 p

3 300 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Maj 19:32 ,

dhomë frigoriferike

4 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim